Formular për raport operativ dhe financiar për projekte me interes nacional në kulturë për vitin 2021 për institucionet nacionale dhe për përdorues të tjerë

од admin_kult

Formular për raport operativ dhe financiar për projekte me interes nacional në kulturë për vitin 2021 për institucionet nacionale dhe për përdorues të tjerë

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе