Ķomunikatë për media

од admin_kult

Ministrja e Kulturës Irena Stefoska me 23 shtator (e mërkurë) në ora 11 në oborrin e Ministrisë së Kulturës do të mbajë pres-konferencë, me rast të prezantimit të qëllimeve dhe vizionit të Ministrisë për periudhën e ardhshme.

Ftojmë gazetar, kameraman dhe fotoreporter.

Vini re   Pres -konferenca do të organizohet në përputhje me protokollet dhe respektimin e masave për mbrojtjen kundër korona virusit. E obligueshme të mbahen maskat mbrojtëse dhe  në hyrje  do të kryhet dezinfektimi i obligueshëm.

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе