KONKURS për mbështetjen e përsosjes profesionale të kuadrove deficitarë të arteve dhe mbrojtjen e trashëgimisë kulturore nga fusha e kulturës për vitin 2022

од admin_kult

KONKURS për mbështetjen e përsosjes profesionale të kuadrove deficitarë të arteve dhe mbrojtjen e trashëgimisë kulturore nga fusha e kulturës për vitin 2022

FLETËPARAQITJEpërmbështetjen e përsosjes profesionale të kuadrove deficitarë të arteve dhe mbrojtjen e trashëgimisë kulturore në fushën e kulturës për vitin 2022

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе