Intervistë e Ministres së Kulturës Kostadinovska-Stojçevska për TV Tera

од admin_kult

Politikat kulturore si pjesë integrale e procesit të negociatave me BE-në, ligjet e reja për kulturën dhe mbrojtjen e trashëgimisë kulturore, si dhe përkrahja për të rinjtë ishin ndër temat e intervistës së ministres së kulturës Bisera Kostadinovska-Stojçevska për TV Tera.

E gjithë vizita e të ftuarës mund të gjendet në linkun e mëposhtëm:

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе