Sektori për mbrojte të trashëgimisë kulturore – formular për shfrytëzuesit  e tjerë të vitit 2020

од admin_kult

Formular për plan Operativ dhe financiar për shfrytëzimin e fondeve buxhetore për realizimin e projektit nga fusha e mbrojtjes së trashëgimisë kulturore për vitin 2020

Formular për  raport financiar për realizimin e projektit nga programi i institucionit

Formular për raport narrativ për realizimin e projektit

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе