Edicioni jubilar i Konferencës për aktivizëm social

од admin_kult

Forumi Arsimor Rinor dhe radio MOF,janë nikoqir të Konferëncës të edicionit të dhjetë jubilar për aktivizëm social ENGAGE 2021,e cila do të zhvillohet nesër më 29 maj,me fillim në ora 12:30,në platonë e Muzeut të Artit Bashkëkohor në Shkup.

Lëvizjet e tyre frymëzuese të aktivistëve dhe historive të tyre do ti ndajnë me audiencen aktivistët internacional nga Nigeria,SHBA-të,Indija,Turqia,Mbretëria e Bashkuar,si dhe bashkëbisedues vendas.

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе