Raporti mbi gjendjen e ruajtjes së trashëgimisë natyrore dhe kulturore të rajonit të Ohrit dhe përparimi në zbatimin e rekomandimeve të Vendimit të Komitetit të trashëgimisë botërore

од admin_kult

Raporti mbi gjendjen e ruajtjes së trashëgimisë natyrore dhe kulturore të rajonit të Ohrit dhe përparimi në zbatimin e rekomandimeve të Vendimit të Komitetit të trashëgimisë botërore ( 43 COM 7B.36) mund të ndjeket në linkun e mëposhtëm.

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе