Intervistë me Ministren e Kulturës Irena Stefoska: Në kohë krize më e rëndësishmja është solidariteti

од admin_kult

Unë jam njeri që sinqerisht dhe thellësisht i respektojë artistët sepse shumica e tyre jetojnë për artin, rrallë dikush nga arti!

Lexoni intervistën e plotë, e publikuar në gazetën Slloboden peçat në linkun vijues

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе