Ekspozitë nga Mihaela Jovanovska dhe Aleksandar Zafirovski në Stokholm

од admin_kult

Në “Zest Galeri” në Stokholm,Suedi,do të jetë e hapur ekspozita “Deri në vijën horizontale” nga Mihaela Jovanovska dhe Aleksandar Zafirovski.

Artistët për herë të parë do të paraqiten së bashku para publikut suedez.Ekspozita është me ftesë të galerisë,dhe mbështetet nga Ministria e Kulturës e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе