Edicioni i 50-të jubilar i Festivalit të këngës për fëmijë “Bilbili i Artë” 2021

од admin_kult

Më 17 tetor në Qendrën Sportive “Boris Trajkovski” me fillim në ora 12:00,do të zhvillohet edicioni i 50-të jubilar i Festivalit të këngës për fëmijë “Bilbili i Artë” 2021.

Nga Festivali informojnë se për pjesëmarrje në ngjarjen,vlejnë dispozitat e Qeverisë për ndjekjen e ngjarjeve publike në ambiente të mbyllura.

“Ne jemi më shumë se të gatshëm dhe në disponim për të kënduar 15 hitet më të fundit”,shtuan nga Festivali “Bilbili i Artë”.

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе