Rezultatet nga Konkursi për mbështetjen e përsosjes profesionale të artistëve të talentuar dhe kuadrove deficitare profesionale në fushën e teatrit,muzikës,vallëzimit,letërsisë,arteve vizuele,arkitekturës dhe dizajnit dhe mbrojtjes së trashëgimisë kulturore të paluajtshme për vitin 2021

од admin_kult

Rezultatet nga Konkursi për mbështetjen e përsosjes profesionale të artistëve të talentuar dhe kuadrove deficitare profesionale në fushën e teatrit,muzikës,vallëzimit,letërsisë,arteve vizuele,arkitekturës dhe dizajnit dhe mbrojtjes së trashëgimisë kulturore të paluajtshme për vitin 2021

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе