Program për ndryshimin e programit për ndërtimin e objekteve të reja dhe për rekonstruktimin, sanimin dhe adaptimin e objekteve ekzistuese që shfrytëzohen nga Institucionet Nacionale nga sfera e kulturës për vitin 2020

од admin_kult

Program për ndryshimin e programit për ndërtimin e objekteve të reja dhe për rekonstruktimin, sanimin dhe adaptimin e objekteve ekzistuese që shfrytëzohen nga Institucionet Nacionale nga sfera e kulturës për vitin 2020

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе