Parlamenti Europian publikoi faqe të specializuar për të rinjtë

од admin_kult

Parlamenti Europian publikoi faqe të specializuar për të rinjtë,për pjesëmarrjen e tyre më të lehtë në një jetë demokratike europiane: https://www.europeanyouthideas.eu/

Faqja është në platformë online,ku të rinjtë mund ti ndajnë idetë e tyre nga sfera të ndryshme,përfshirë edhe kulturën,dhe ku mund të lidhen për bashkëpunim të përbashkët.

E tërë kjo iniciativë shkon nën hashtagun #TheFutureIsYours

Ti inkurajojmë të rinjtë të angazhohen!

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе