Emërohet nënpunës i të rinjve në Ministrinë e Kulturës

од admin_kult

Në Ministrinë e Kulturës,është emëruar nënpunës për të rinjtë,në përputhje me Ligjin për pjesëmarrjen e të rinjve dhe politikave rinore.

Nënpunësi i emëruar është personi për kontakt,për komunikim më të lehtë me të rinjtë në lidhje me pyetjet  për të cilat janë të interesuar,e që kanë të bëjnë me politikat e Ministrisë së Kulturës.

Ministria e Kulturës do të vazhdojë me entuziazëm dhe përkushtim të fortë,për zbatimi e politikave për të rinjtë,ndërsa kjo paraqet një hap të rëndësishëm që vërteton këtë angazhim.

Nënpunësi është Filip Ivanovski,e-mail adresa e tij është: filip.ivanovski@kultura.gov.mk

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе