Ministrja e Kulturës Irena Stefoska mysafire në TV Klan Maqedoni

од admin_kult

Me 3 milion euro buxhet më të ulët, janë mbështetur 25.96% e projekteve të konsumatorëve të tjerë nga kultura për komunitetin shqiptar dhe 90 milion denarë nga investimet kapitale për Teatrin dhe Bibliotekën në Tetovë. Ndiqni intervistën e ministreshës së kulturës Irena Stefoska në TV Klan Maqedoni: LINK

 

 

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе