Formular për planin operativ dhe financiar për përdorimin e mjeteve buxhetore,për realizimin e projektit me interes nacional në kulturë për vitin 2021,për institucionet nacionale dhe për përdorues të tjerë

од admin_kult

Formular për planin operativ dhe financiar për përdorimin e mjeteve buxhetore,për realizimin e projektit me interes nacional në kulturë për vitin 2021,për institucionet nacionale dhe për përdorues të tjerë

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе