KONKURS PËR FINANCIMIN E PROJEKTEVE ME INTERES NACIONAL, MANIFESTIMI “QYTETI I KULTURËS NË VITIN 2021”

од admin_kult

KONKURS PËR FINANCIMIN E PROJEKTEVE ME INTERES NACIONAL, MANIFESTIMI “QYTETI I KULTURËS NË VITIN 2021”

FLETËPARAQITJE “QYTETI I KULTURËS NË VITIN 2021”

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе