TKM me shfaqen ,,Belbëzim” në nder të punonjësve të mjekësisë

од admin_kult

Teatri maqedonas për mes një njoftimi i fton mjekët dhe personelin mjekësor nga Qendra e Klinike ,,Nënë Tereza”, SPQ,, 8 shtatori”, Spitali i Fëmijëve – Kozle, epidemiologët  dhe mjekët amë, ta ndjekin shfaqjen e parë ,,Belbëzimi”, pas pushimit të pandemisë.

Nga TKM informojnë se shfaqja do të mbahet më 14 tetor me fillim në ora 20.

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе