Panair studentor i librit në BKU “Shën Klimenti i Ohrit”

од admin_kult

Biblioteka Kombëtare dhe Universitare “Shën Klimenti i Ohrit” – Shkup,prej sot deri më 15 tetor organizon “Panair studentor të librit”.

Në Panair mund të blehen tekste shkollore dhe doracakë dhe literaturë tjetër profesionale me çmime të panairit.

Me çmime speciale mund të furnizohen dhe libra nga klasikët letrarë,dhe vepra bashkëkohore nga autorë botëror dhe vendas.Nëse blini dy libra,BKU “Shën Klimenti i Ohrit” si organizator,do t’ju dhurojë një libër tjetër sipas dëshirës tuaj.

Gjatë kohëzgjatjes së Panairit,Biblioteka do të antarësojë shfrytëzues të rinj me çmime minimale.

Panairi organizohet me respektimin e masave paraprake për organizim të ngjarjeve kulturore.

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе