Konkurs për financimit të projekteve në interes kombëtar në kulturë të fushës së veprimtarisë ndërkombëtare për pjesëmarrje në Republikën e Maqedonisë së Veriut në ekspozitën e 59 – të Ndërkombëtare të artit në Venecia në vitin 2022, në organizim të „La biennale di Venezia“ (Bienalja e Venecias)

од admin_kult

Konkurs për financimit të projekteve në interes kombëtar në kulturë të fushës së veprimtarisë ndërkombëtare për pjesëmarrje në Republikën e Maqedonisë së Veriut në ekspozitën e 59-të Ndërkombëtare të artit në Venecia në vitin 2022, në organizim të „La biennale di Venezia“ (Bienalja e Venecias)

Informacionet e përgjithshme prioritetet, kushtet, kriteret, dokumentet e detyrueshme dhe fletëparaqitja

 

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе