Konkurs për ndarjen e Çmimit Shtetëror „Mito Haxhi Vasilev-Jasmin” në vitin 2021

од admin_kult

Ju informojmë se Këshilli për ndarjen e çmimit shtetëror “Mito Haxhi Vasilev – Jasmin” në vitin 2021,shpall konkurs për ndarjen e çmimit me të cilin jepet mirënjohja për arritjet në fushën e publicistikës dhe gazetarisë.

Konkursi zgjatë nga 1.10 deri më 31.10.2021

Konkursi është në dispozicion edhe në web faqen zyrtare të Ministrisë së Kulturës:

http://kultura.gov.mk/sq/konkurs-za-dodeluvanje-na-drzavnata-nagrada-mito-haci-vasilev-jasmin-vo-2021-g/

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе