Programi për modifikimin e programit për ndërtimin e objekteve të reja dhe për rindërtim, rehabilitim dhe përshtatjen e objekteve ekzistuese të përdorura nga institucionet nacionale nga sfera e kulturës për vitin 2021

од admin_kult

Programi për modifikimin e programit për ndërtimin e objekteve të reja dhe për rindërtim, rehabilitim dhe përshtatjen e objekteve ekzistuese të përdorura nga institucionet nacionale nga sfera e kulturës për vitin 2021

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе