Formular për planin operativ dhe financiar për përdorimin e mjeteve buxhetore për vetë-financim të projektit të mbështetur nga programa Europa kreative –nënprograma Kulturë (2014-2020) si pjesë e projektit me interes nacional në kulturë për vitin 2021 Për Institucione nacionale dhe për përdorues të tjerë

од admin_kult

FORMULAR PËR PLANIN OPERATIV DHE FINANCIAR PËR PËRDORIMIN E MJETEVE BUXHETORE PËR VETË FINANCIM TË PROJEKTIT TË MBËSHTETUR NGA PROGRAMA EVROPA KREATIVE –NËNPROGRAMA KULTURË (2014-2020) SI PJESË E PROJEKTIT ME INTERES NACIONAL NË KULTURË PËR VITIN 2021 PËR INSTITUCIONE NACIONALE DHE PËR PËRDORUES TË TJERË

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе