Konkurs për financimin e projektit me interes kombëtar,manifestimi Qyteti I Kulturës në vitin 2023

од admin_kult

Konkurs për financimin e projektit me interes kombëtar,manifestimi Qyteti I Kulturës në vitin 2023

Fletëparaqitje për manifestimin Qyteti i kulturës në vitin 2023

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе