Konkurs për mbështetje të përsosjes profesionale të kuadrove deficitare në arte dhe mbrojtjen e trashëgimisë kulturore në sferën e kulturës për vitin 2023

од admin_kult

Konkurs për të mbështetur formimin profesional të kuadrove të pakta në art dhe mbrojtjen e trashëgimisë kulturore në fushën e kulturës për vitin 2023

Shtojca  1 Shuma e mbështetjes financiare për zhvillim profesional, në përputhje me numrin e pikëve të marra dhe shteti i qëndrimit

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе