Konkurs për financimin e projektit me interes kombëtar në kulturë në fushën e bashkëpunimit ndërkombëtar për pjesëmarrje të Republikës së Maqedonisë së Veriut në Ekspozitën Ndërkombëtare të 18-të të arkitekturës në Venecia, në vitin 2023 në organizim të La Bieannle di Venezia” (Bienalja e Venecias)

од admin_kult

Konkurs për financimin e projektit me interes kombëtar në kulturë në fushën e bashkëpunimit ndërkombëtar për pjesëmarrje të Republikës së Maqedonisë së Veriut në Ekspozitën Ndërkombëtare të 18-të të arkitekturës në Venecia, në vitin 2023 në organizim të La Bieannle di Venezia” (Bienalja e Venecias)

Informacione të përgjithshme, prioritete, kushte, kriteriume, dokumente të detyrueshme dhe parashtresë

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе