FORMULAR PËR RAPORT NARRATIV DHE FINANCIAR PËR PROJEKTE ME INTERES NACIONAL NË KULTURË NË VITIN 2024 PËR INSTITUCIONET NACIONALE DHE SHFRYTËZUES TJERË

од admin_kult

FORMULAR PËR RAPORT NARRATIV DHE FINANCIAR PËR PROJEKTE ME INTERES NACIONAL NË KULTURË NË VITIN 2024 PËR INSTITUCIONET NACIONALE DHE SHFRYTËZUES TJERË

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе