Видеозапис од честитката на Република Северна Македонија, по повод одбележувањето на 75-годишнината од основањето на УНЕСКО

од admin_kult

Видеозапис од честитката на Република Северна Македонија, по повод одбележувањето на 75-годишнината од основањето на УНЕСКО може да го проследите на следниот ЛИНК

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе