Ministrja e Kulturës Bisera Kostadinovska-Stojçevska në konferencë për media

од admin_kult

Të nderuar,

Ju ftojmë nesër, të premten (12 prill) në takim me Ministren e Kulturës, Bisera Kostadinovska-Stojçevska, me fillim nga ora 11:00 në hapësirat e Ministrisë së Kulturës.

Në konferencë do të informojmë për çështjet që kanë të bëjnë me sallën Universale. Të pranishëm do të jenë edhe përfaqësues nga kompania realizuese dhe nga kompania që mbikëqyr zbatimin e rindërtimit.

Vërejtje:

Ftesa u drejtohet gazetarëve. Për shkak të organizimit më të mirë teknik, ju lutemi që deri nesër (12 prill) deri në ora 9 të vërtetoni praninë tuaj në e-mail adresën e Ministrisë së Kulturës: info@kultura.gov.mk.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе