Ministrja e Kulturës Bisera Kostadinovska-Stojçevska në vizitë në info qendrën “Erasmus+” në Manastir 

од admin_kult

Ministrja e Kulturës Bisera Kostadinovska-Stojçevska dhe nënkryetari i parë i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut për çështje evropiane, Bojan Mariçiq, sot do të jenë në vizitë pune në Manastir, ku në ora 12:30 do ta vizitojnë info qendrën e sapohapur “Erasmus+” dhe do të ketë takim me studentë të interesuar për programet arsimore evropiane. 

Deklaratat për media janë planifikuar para qendrës informative “Erasmus+” në orën 13:15. 

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе