Kandidatët e mbështetur në Konkursin për mbështetjen e zhvillimit profesional të kuadrove deficitare në arte dhe mbrojtjen e trashëgimisë kulturore në fushën e kulturës për vitin 2024

од admin_kult

Kandidatët e mbështetur në Konkursin për mbështetjen e zhvillimit profesional të kuadrove deficitare në arte dhe mbrojtjen e trashëgimisë kulturore në fushën e kulturës për vitin 2024

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе