Одлука за избор на кандидат по Интерен оглас за унапредување на административен службеник во Министерство за култура

од admin_kult

Одлука за избор на кандидат по Интерен оглас за унапредување на административен службеник во Министерство за култура

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе