Табела со резултати од конкурсот за ко – финансирање на проекти за Западен Балкан поддржани од ЕУ за 2021 година

од admin_kult

Табела со резултати од конкурсот за ко – финансирање на проекти за Западен Балкан поддржани од ЕУ за 2021 година

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе