“Prilli i thyer”, ekspozitë grupore në Qendrën e Kulturës në Prilep

од admin_kult

Ekspozita grupore “Prilli i thyer” do të hapet nesër (19 prill) në ora 19:30 në galerinë artistike të QK “Marko Cepenkov” në Prilep.

Në kuadër të ekspozitës do të prezantohen vepra të artistëve Riza Ziberi, Marko Vujisic dhe Genc Troli.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе