Ndryshim dhe plotësim i programit për ndryshimin e programit për ndërtimin e objekteve të reja dhe për rindërtimin,sanatorimin dhe përshtatjen e objekteve ekzistuese që i shfrytëzojnë institucionet kombëtare nga fusha e kulturës për vitin 2022

од admin_kult

Ndryshim dhe plotësim i programit për ndryshimin e programit për ndërtimin e objekteve të reja dhe për rindërtimin,sanatorimin dhe përshtatjen e objekteve ekzistuese që i shfrytëzojnë institucionet kombëtare nga fusha e kulturës për vitin 2022

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе