Ftesë për media

од admin_kult

Me nder dhe kënaqësi të veçantë do të donim t’ju ftojmë në briftingun e mëngjesit me  Ministren e Kulturës Bisera Kostadinovska-Stojçevska nesër, e enjte -28 korrik nga ora 10:00 në restoranin Maxho 2.0 ( përballë Komunës Qendra ) Debar Maallo.

Briftingu do të dedikohet për të informuar për aktivitetet aktuale të Ministrisë së Kulturës dhe të përgjigjemi në të gjithë pyetjet tuaja.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе