Fillon Festivali i librit

од admin_kult

Nën moton „Shkupi lexon“, nga sot deri me 12 shtator, në kompleksin e qendrës sportive „Boris Trajkovski“, do të mahet edicioni i parë i Festivalit të librit.

Siç njoftuan organizatorët e Festivalit të librit do të prezantohen 30 shtëpi botuese, ndërsa dashamirët e librit do të mund të zgjedhin nga oferta në numër të madh të autorëve të vendit dhe të huaj, letrësi të huaj, profesinale, shkencore dhe letërsi belletristikë, libra për të rinj dhe fëmijë.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе