Është shpallur konkursi për ndarjen  çmimit shtetëror „Sh. Kliment Ohridski“ në vitin 2022

од admin_kult

Ju informojmë se Bordi për ndajren e çmimit shtetëror „Sh. Kliment Ohridski“ shpall Konkurs për ndarjen e çmimit shtetëror „Sh. Kliment Ohridski“ në vitin 2022.

Konkursi do të zgjat prej 1 deri më 30 qershor të vitit 2022 dhe është i disponueshëm në ueb faqen e Ministrisë së Kulturës.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе