Ekspozita e fotografive alternative “Le të rritemi së bashku”

од admin_kult

“Të rritemi së bashku” titullohet ekspozita e fotografive alternative që do të hapet sonte nga ora 20:00 në Qendrën Kulturore dhe Informative -Shkupi.

Ekspozita është edhe një paralajmërim për hapjen e festivalit të ri të fotografisë alternative “Zrno”, i cili këtë vit do të presë edhe punëtori për fotografinë alternative.

Në ekspozitë me fotografi alternative do të prezantohen autoret Keti Talevska-Bakrevska, Viktorija Maçkovska, Martina Pavloska dhe Sašo Alushevski.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе