Гостување на министерката за култура Ирена Стефоска на А1on.mk

од admin_kult
Културата мора да ја преживее пандемијата, а квалитетот да ги надживее процентите.
Погледнете го целото мое гостување на A1on.mk  ЛИНК

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе