Конкурс за доделување на државната награда “22 Ноември” во 2020 година

од admin_kult

Конкурс за доделување на државната награда “22 Ноември” во 2020  година

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на Р.С.Македонија користи т.н."колачиња" со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе