Интерен оглас за унапредување на административни службеници во Министерството за култура

од admin_kult

Интерен оглас за унапредување на административни службеници во Министерството за култура

Образец за пријава по интерен оглас во Министерството за култура

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на Р.С.Македонија користи т.н."колачиња" со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе