Драмскиот театар ги одложува претставите за март

од admin_kult

Драмскиот театар ги одложува претставите за март годинава.

Претставите се одложуваат поради самоизолација на двајца од актерите.

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе