Седма седница на Комисијата за управување со природното и културното наследство на Охридскиот Регион

од admin_kult

Седма седница на Комисијата за управување со природното и културното наследство на Охридскиот Регион

НАЦРТ ДНЕВЕН РЕД

 

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе