Резултати од Конкурсот за доделување месечни надоместоци на самостојните уметници за 2021 година

од admin_kult

Резултати од Конкурсот за доделување месечни надоместоци на самостојните уметници за 2021 година

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе