Продолжен рокот за поднесување на предлог – проекти во рамки на Повикот за проекти за европска соработка за 2022 годинa до 5 мај 2022 година

од admin_kult

Продолжен рокот за поднесување на предлог – проекти во рамки на Повикот за проекти за европска соработка за 2022 годинa до 5 мај 2022 година

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе