Образец за оперативен и финансиски план за користење буџетски средства за реализација на проект од национален интерес во културата во 2021 година за национални установи и за други корисници

од admin_kult

Образец за оперативен и финансиски план за користење буџетски средства за реализација на проект од национален интерес во културата во 2021 година за национални установи и за други корисници

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе