Обврските и одговорностите за состојбите во Охридско-струшкиот регион и статусот во УНЕСКО-Интервју на министерката Стефоска за Сител ТВ

од admin_kult

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе