Конкурс за финансирање проект од национален интерес, манифестација „Град на културата во 2022 година“

од admin_kult

Конкурс за финансирање проект од национален интерес , манифестација „Град на културата во 2022 година“

Пријава за манифестацијата „Град на културата во 2022 година“

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе