KONKURS PËR FINANCIMIN E PROJEKTEVE ME INTERES NACIONAL, MANIFESTIMI “QYTETI I KULTURËS NË VITIN 2022”

од admin_kult

KONKURS PËR FINANCIMIN E PROJEKTEVE ME INTERES NACIONAL, MANIFESTIMI “QYTETI I KULTURËS NË VITIN 2022”

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе